Yhteystiedot

Mainostalo Teippari Oy
Asentajankatu 3
94600 Kemi / Finland

Puh./tel. +358 40 155 9900

Sähköposti:

tilaukset@teippari.pro

Aukioloajat

Ma - Pe 08:00 - 16:00

 

Sakari Laukkanen, toimitusjohtaja

tuotantopäällikkö, laskutus, ajoneuvotummennukset, suurkuvatulostus, valomainokset, 3D-opasteet

Puh. 0400 690 277

sakari@teippari.pro

 

Anneli Korpi

kaiverrukset, kilvet, opasteet, liikennemerkit

Puh. 040 511 5157

anneli@teippari.pro

 

Jarmo Siirilä

henkilökortit, auringonsuojakalvot, teippaukset, opasteet, tarrat, tulosteet, asennukset

Puh. 040 559 7662

jarmo@teippari.pro

 

Tommi Hyvönen

graafinen suunnittelu, 3D-opasteet ja -mainokset, asennukset, CNC-työstöt, teippaukset

Puh. 040 513 3122

tommi@teippari.pro

 

Hannele Kenttä, tekstiilipainatukset, tulosteet, tarrat, laserleikkaukset, 3D-opasteet ja -mainokset

Puh. 040 417 5693

hannele@teippari.pro

 

Tomi Peteri

Asennustyönjohtaja, 3D-opasteet ja mainokset, CNC-työstöt, maalaukset, valomainokset ja asennukset

Puh. 040 1930 322

tomi@teippari.pro

 

Sähköinen laskutus:

Operaattori: Itella Information/003710948874

Verkkolaskutusosoite/OVT-tunnus: 003708401028

Mahdolliset paperilaskut osoitteeseen:

Mainostalo Teippari Oy, PL 59808, 00021 Laskutus